PEREGRYNACJA RELIKWII BŁOGOSŁAWIONYCH - 27 kwietnia 2016

27 kwietnia w kaplicy szpitalnej odbyła się peregrynacja relikwii dwóch męczenników: bł. Jose Luis Sanchez del Rio i bł. Karoliny Kózkówny. O godz. 15-tej została odprawiona uroczysta Msza święta połączona z nabożeństwem ku czci Błogosławionych.

Bł. Jose Luis Sanchez del Rio został zamordowany w czasie wojny domowej w Meksyku w latach 20-ych ubiegłego stulecia, w wieku zaledwie 15 lat, broniąc wiary chrześcijańskiej.

bł. Jose Luis Sanchez del Rio

(nota biograficzna)

bł. Karolina Kózka

(nota biograficzna)

Wielkanoc 2016

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, wszystkim Pracownikom i Pacjentom Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, Ksiądz Kapelan składa serdeczne życzenia nadziei, która przenika skalne mury i prowadzi nas do tryumfu zmartwychwstania.

XXIV ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO - 11 luty 2016

Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ks. biskupa Jana Wątroby w kaplicy szpitalnej o godz. 13:00.