Szybkie testy antygenowe

Informujemy, że w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle można wykonać odpłatnie szybkie testy antygenowe w kierunku SARS-CoV-2 dla osób wyjeżdżających za granicę lub potrzebujących wyniku tego testu w celu udzielania świadczeń zdrowotnych. Pacjenci z objawami zakażenia powinni skontaktować się ze swoim lekarzem rodzinnym w celu ustalenia dalszego postępowania.

Cena badania: 120 zł

Testy wykonywane będą:

• od poniedziałku do piątku w godz 08:00 do 14:00
  • w soboty od 08:00 do 10:30
  • w niedzielę od 08:00 do 09:30

Instrukcja postępowania:

1. Pacjent zgłasza się do Pracowni Mikrobiologii, mieszczącej się w głównym budynku Szpitala (wejście od strony budynku administracyjnego) i uiszcza opłatę za badanie.
  2. Z dowodem wpłaty pacjent udaje się do Izby Przyjęć mieszczącej się w budynku Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i WZW, gdzie pobierany jest wymaz.
  3. Po ok. 30 min. wynik jest gotowy do odbioru w Pracowni Mikrobiologii

Istnieje możliwość uzyskania wyniku w języku angielskim (należy o tym poinformować przy opłacie).

Telefon kontaktowy: 134437702

Uwaga! Dodatni wynik testu antygenowego spełnia wymagania laboratoryjnego rozpoznania zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i podlega obowiązkowemu zgłoszeniu do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.